Välkommen att höra av dig till oss. Kontakta någon av oss eller fyll i formuläret till höger.

Skruva Teknik AB
Box 18
267 21 Bjuv

Telefon     +46 42-400 94 30
Fax          +46 42-709 09

Besöksadress

Ängsvägen 5
Gunnarstorp Bjuv

E-post: info@skruvateknik.se

Hemsida: www.skruvateknik.se

 

Våra kontaktpersoner

Lars Johansson : VD

Lars Johansson

VD

Tel: 070-575 27 50

E-mail: lars.johansson@skruvateknik.se

Bertil Andersson : Verkstadschef & Platschef

Bertil Andersson

Verkstadschef & Platschef

Tel: 0734-160 154

E-mail: bertil.andersson@skruvateknik.se

Stefan Jansson : Projektingenjör

Stefan Jansson

Projektingenjör

Tel: 0734-160 155

E-mail: stefan.jansson@skruvateknik.se

Kim Pedersen : Produktionsberedning

Kim Pedersen

Produktionsberedning

Tel: 0734-160 160

E-mail: kim.pedersen@skruvateknik.se

Henrik Gustafsson : Produktionsberedning

Henrik Gustafsson

Produktionsberedning

Tel: 0734-160 165

E-mail: henrik.gustafsson@skruvateknik.se

Ewa Bergkvist : Ekonomiansvarig

Ewa Bergkvist

Ekonomiansvarig

Tel: 040-45 96 03

E-mail: ewa.bergkvist@skruvateknik.se

Lars-Ole Torstensson : Strategisk inköpare

Lars-Ole Torstensson

Strategisk inköpare

Tel: 0734-160 150

E-mail: Lars-Ole.Torstensson@Skruvateknik.se