Välkommen att höra av dig till oss. Kontakta någon av oss eller fyll i formuläret till höger.

Skruva Teknik AB
Box 18
267 21 Bjuv

Telefon     +46 42-400 94 30

Besöksadress

Ängsvägen 5
Gunnarstorp Bjuv

E-post: info@skruvateknik.se

Hemsida: www.skruvateknik.se

 

Våra kontaktpersoner

Mikael Sjöberg : Platschef/Site Manager

Mikael Sjöberg

Platschef/Site Manager

Tel: 0734 - 16 01 51

E-mail: mikael.sjoberg@skruvateknik.se

Mikael Persson : Produktionsberedning

Mikael Persson

Produktionsberedning

Tel: 0734-160166

E-mail: mikael.persson@skruvateknik.se

Per-Olof Liljedahl : Produktionsberedning/LEAN

Per-Olof Liljedahl

Produktionsberedning/LEAN

Tel: 0734-160153

E-mail: per-olof.liljedahl@skruvateknik.se

Dick Johansson : Offertingenjör

Dick Johansson

Offertingenjör

Tel: 070 - 537 50 98

E-mail: dick.johansson@skruvateknik.se

Bertil Andersson : Verkstadschef

Bertil Andersson

Verkstadschef

Tel: 0734-160 154

E-mail: bertil.andersson@skruvateknik.se

Stefan Jansson : Projektingenjör

Stefan Jansson

Projektingenjör

Tel: 0734-160 155

E-mail: stefan.jansson@skruvateknik.se

Kim Pedersen : Produktionsledare/Produktionsberedare

Kim Pedersen

Produktionsledare/Produktionsberedare

Tel: 0734-160 160

E-mail: kim.pedersen@skruvateknik.se

Henrik Gustafsson : Produktionsledare/Produktionsberedning

Henrik Gustafsson

Produktionsledare/Produktionsberedning

Tel: 0734-160 165

E-mail: henrik.gustafsson@skruvateknik.se

Ewa Bergkvist : Ekonomiansvarig

Ewa Bergkvist

Ekonomiansvarig

Tel: 040-45 96 03

E-mail: ewa.bergkvist@skruvateknik.se

Sandra Olofsson : Produktions- & Materialplanerare

Sandra Olofsson

Produktions- & Materialplanerare

Tel: 073 - 416 01 50

E-mail: Sandra.olofsson@skruvateknik.se